O nás

Společnost NADŘEZ, s.r.o. vznikla v roce 1993.

V našich začátcích jsme nabízeli pouze smaltované nádobí, smaltované dřezy a nerezové dřezy českého výrobce Norma Frýdlant nad Ostravicí.

V pozdějších letech jsme nabídku rozšířili o kuchyňské potřeby a nerezové dřezy jiných firem. V našem sortimentu nyní nabízíme smaltované hrnce a smaltované rendlíky klasických tvarů, mlékovary, cedníky, bandasky, šálky v různých barvách, pánve teflonové, nerezové, smaltované, jídlonosiče nerezové, čajové konvice smaltované a nerezové, příbory, keramické nože, termohrnky, termomísy, tlakové hrnce, odpadkové koše, zapékací mísy, silikonové formy, kuchyňské váhy, dekorativní keramiku.

Smaltované a nerezové dřezy firem NORMA Frýdlant nad Ostravicí, ALVEUS, PYRAMIS a nejen to najdete na našem e-shopu www.nadrez.cz. Objednávky přijímáme telefonicky číslo 604 377 098, pondělí až pátek 8.00-16.00 hodin, e-mailem na adrese obchod@nadrez.cz. Naším cílem je vytvořit co nejpohodlnější nakupování z domova a spokojenost našich zákazníků s kvalitou a rychlostí dodání zboží.

Společnost vedená u Krajského soudu v Ostravě oddíl C vložka 18921.